Montáž dvier

 

       Výmena starých dverí za nové bezpečnostné zahŕňa:

  1. Ako prvý krok je bezplatné zameranie – skontrolujeme spôsob osadenia pôvodnej zárubne a zameriame veľkosť stavebného otvoru, šírku múru.
  2. Zároveň so zameraním môžeme spísať OBJEDNÁVKU, kde sa uvedú všetky namerané hodnoty a prípadné špeciálne požiadavky zákazníka.
  3. Dohoda termínu montáže
  4. Montáž bezpečnostných dverí trvá približne štyri hodiny, v prípade, že sa nemusia robiť búracie práce - demontáž pôvodne alebo dodatočne zaliatej zárubne.
  5. Upratanie miesta montáže po stavebných prácach.

      

    Interierové dvere

Interiérové dvere sa montujú klasickým spôsobom. Zárubne sú pevné a odolné, dobre držia závesy i protiplechy. Základom montáže je presné usadenie, kontrola vodováhou, nasleduje vyklínkovanie a zapenenie PU penou, aby sa zárubne interiérových dverí neposunuli, musia sa rozoprieť. Po stvrdnutí peny sa namontujú obložky a môže sa zavesiť dverné krídlo. Našou snahou je samozrejme uspokojiť zákazníkov v čo najkratších termínoch, čo iste ocení každý z vás. Sme tím skúsených profesionálov a vo svojom odbore chceme jednoznačne vynikať. Snažíme sa byť vždy o krok pred konkurenciou.